VÝMĚNA

Nesedla Vám zvolená velikost bot, nebo jste si rozmysleli volbu barvy? V rámci ČR můžete svůj pár jednoduše vyměnit do 14 dnů od doručení zboží ZDARMA. 

Udělejte na eshopu novou objednávku na pár, který chcete, objednávku neplaťte, jen do pozámky uveďte, že jde o výměnu. V případě, že objednáte dražší zboží, požádáme Vás následně o uhrazení rozdílu.
Pokud máte zájem o výměnu zdarma, napište nám na peerko@peerko.eu a my Vám pošleme kód pro zpětné vrácení Zásilkovnou. Boty můžete samozřejmě poslat i jinou přepravní společností na svě náklady, a to na adresu peerko s.r.o., Žižkova 1818, 73301 Karviná

Jen Vás poprosíme, abyste boty vraceli kompletní a opravdu v původním stavu, nenošené a čisté, jaké byste je sami chtěli dostat. Děkujeme!

VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud chcete ještě nenošené boty z jakéhokoliv důvodu vrátit, můžete tak učinit do 14ti dnů od doručení zboží. V takovém případě prosím postupujte podle bodu 5. našich Obchodních podmínek s využitím tohoto formuláře.

Vrácené zboží zaškete prosím na adresu 

peerko s.r.o., Žižkova 1818, 733 01 Karviná, Česká Republika

I v tomto případě Vás poprosíme, abyste boty vraceli kompletní a opravdu v původním stavu, nenošené a čisté, jaké byste je sami chtěli dostat. Děkujeme!

REKLAMACE

Děláme vše pro to, abyste dostali krásné a kvalitní boty. Ale nikdo není dokonalý a občas se, bohužel, může objevit výrobní vada. Chcete-li zboží reklamovat, napište nám prosím email na eshop@peerko.cz s fotkami vady a číslem Vaší objednávky nebo faktury a my se s Vámi domluvíme na dalším postupu. Reklamované boty následně zasílejte čisté, berte prosím na vědomí že v opačném případě je z hygienických důvodů nebudeme moci přijmout.